loading image

X

Strona główna » Kursy według miast

Dom Kultury "GAMA" ul. Chemików 45

(poniedziałek, środa)

Sala Gimnastyczna w Liceum Ogólnokształcącym ul. Licealna 17

(wtorek, czwartek)


 

Poniedziałek

17:00 - 18:00 - grupa dzieci młodszych 5-7 (zaawansowana)

18:00 - 19:00 - grupa dla dorosłych (zaawansowana)

.

Wtorek

17:00 - 18:00 - grupa dla dzieci starszych 8-14 lat (zaawansowana)

18:00 - 19:00 - grupa dla dorosłych (średnio-zaawansowana)

.

Środa

17:00 - 18:00 - grupa dla dzieci młodszych 5-7 lat (początkująca)

18:00 - 19:00 - grupa dla dorosłych (zaawansowana)

19:00 - 20:00 - grupa dla dorosłych (początkująca)

.

Czwartek

17:00 - 18:00 - grupa dla dzieci starszych 8-14 lat (zaawansowana)

 

Grafik zaktualizowany 10.12.2017 r.


Możliwość zapisów indywidualnie na kursach, telefonicznie 694 429 990 lub mailem: biuro@taniecwir.pl.

Dom Kultury "Sokolnia"


Poniedziałek

18:00-19:00 - grupa dla dzieci od lat 5

19:00-20:00 - grupa dla dorosłych i młodzieży

 

Wtorek

18:00-19:30 - grupa turniejowa dziecięca


Zapisy na nowe grupy w każdy poniedziałek od godz.18:00 do 20:00, lub tel. 609 864 201.

Hala Widowiskowo-Sportowa

ul. ks. Norberta Bończyka 32z (Salka Fitness)


Wtorek

20:00-21:00 - grupa dla dorosłych i młodzieży    

Środa

18:00-19:00 - grupa dla dzieci 5-8 lat

19:00-20:00 - grupa dla Pań Latino Aerobic

 

Piątek

18:00-19:00 - grupa dla dzieci 9-13 lat

19:00-20:00 - grupa dla Pań Latino Aerobic

20:00-21:00 - grupa dla dorosłych i młodzieży


Możliwość zapisów indywidualnie na kursach, telefonicznie 609 864 201 lub mailem: biuro@taniecwir.pl.

Młodzieżowy Dom Kultury

ul. Kościuszki 70


Czwartek

19:00-20:00 - Towarzyski grupa dorośli i młodzież

20:00-21:00 - FLAMENCO

ZAPRASZAMY


Zapisy na zajęciach w każdy czwartek.

W razie potrzeby uzyskania więcej informacji prosimy dzwonić po godz.15:00 pod nr. tel. 660-672-765 lub 602-876-285.



Realizacja: IT Agency SERVAQ


Na tej stronie używamy ciasteczek w celu poprawy wygody jej użytkowania.
Dowiedz się więcej
Ok